Rregjistro Biznesin FALAS
Faqja e Pare Biznes Njoftime 24 ore e-shop Kontakt


Dhoma me Qira ne Qeparo - Himare
PERSHKRIM

Ju ftojme te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Shqiptare dhe me cmimet
me te mira. Ne Qeparo ju do te shijoni ujin e paster te detit Jon,
natyren e mrekullueshme dhe dhomat e plazhit te cilat ndodhen vetem 5
metra larg detit. Ato kane te gjitha pamje fantastike nga deti, jane
te kompletuara me mobilje bashkohore, guzhine, banje, kondicioner dhe
televizor. Gjithashtu nuk ju mungon uji i ngrohte gjate 24
oreve. Poshte dhomave gjendet Kafe-Bar ku mund te shijoni kafen ose
pijen tuaj te deshiruar. Mos hezitoni te provoni nje eksperience te
re.... Jemi te sigurte se do te deshironi te vini perseri! Jeni te
mirepritur!

Kategori: Dhome me Qira
Adresa: Qeparo
Zona: Himare
Telefoni: 00355 69 589 0157
E-mail: panosmouts@hotmail.com
Web:
 
Kontaktoni me Dhoma me Qira ne Qeparo
  Emri:
  E-mail:
  Mesazhi:
reload image
Captcha Code

Jepni kodin