Rregjistro Biznesin FALAS
Faqja e Pare Biznes Njoftime 24 ore e-shop Kontakt


Kapri SHPK - Durres
PERSHKRIM

Ne besojme se te gjithe kane te drejte te kene nje ambient te kendshem
ne jeten e perditshme ne shtepi apo ne pune.. Per kete mobileria KAPRI
ju ofron mundesine te porositni mobilje sipas hapesires tuaj, duke
zgjedhur permasat, format, ngjyrat dhe materialet ne kombinime te pa
kufizuara, te cilat do te plotesojne nevojat tuaja
individuale. Pervec mobiljeve tek ne do te gjeni gjithashtu dyer dhe
dritare PVC. Zgjedhja e materialeve behet duke pasur parasysh
standarde te larta (p.sh, ngyra jotoksike) duke siguruar cilesi te
larte, siguri per femijet dhe rezistence ndaj kohes. Te gjitha keto
kane si konkluzion produkte me cmime nga me te mira te tregut dhe
klient te kenaqur

Kategori: Kompani
Adresa: Rruga Aleksander Goga Lagjia 15 Spitalle
Zona: Durres
Telefoni: 0683402023
E-mail: mobileri.kapri@hotmail.com
Web: www.kaprishpk.com
 
Kontaktoni me Kapri SHPK
  Emri:
  E-mail:
  Mesazhi:
reload image
Captcha Code

Jepni kodin