Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

DHOMA ME QIRA NE QEPARO

0.00 (0 votes)
Telefoni 00355 69 589 0157

Përshkrim

Ju ftojme te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Shqiptare dhe me cmimet me te mira. Ne Qeparo ju do te shijoni ujin e paster te detit Jon, natyren e mrekullueshme dhe dhomat e plazhit te cilat ndodhen vetem 5 metra larg detit. Ato kane te gjitha pamje fantastike nga deti, jane te kompletuara me mobilje bashkohore, guzhine, banje, kondicioner dhe televizor. Gjithashtu nuk ju mungon uji i ngrohte gjate 24 oreve. Poshte dhomave gjendet Kafe-Bar ku mund te shijoni kafen ose pijen tuaj te deshiruar. Mos hezitoni te provoni nje eksperience te re.... Jemi te sigurte se do te deshironi te vini perseri! Jeni te mirepritur!

Adresa

Himare, Qarku i Vlores
Qeparo

Komentet

Vlerësime

Quality

Vlerësimet e përdoruesve

Hyr dhe komento